Всеукраїнський турнір «Олімпік стар»

9-10 листопада 2012 року в місті Полтава пройшов Всеукраїнський турнір «Олімпік стар».
У цих змаганнях взяли участь 350 спортсменів, які представляли 25 команд із різних областей України, в тому числі і Вінницької.
Вінницька обласна федерація тхеквондо ВТФ на даному турнірі була представлена двома спортсменками: Марією Соколян (вихованка Літинської ДЮСШ, тренер Кіпоренко С.М.) та Наталією Рой (вихованка Вінницької обласної ДЮСШ «Колос», тренер Багнета В.А.). Марія посіла ІІІ місце у об»єднаній ваговій категорії до 32 кг. серед дівчат 2000-2002 р.н. (вона була заявлена у вагову категорію до 30 кг.), а Наталя відповідно ІІ місце у ваговій категорії до 51 кг. серед кадеток 1998-2000 р.н.
       З чим щиро вітаємо наших спортсменок і їх тренерів!
Хочеться особливо відмітити виступ Наталі Рой. Нагадаємо, що Наталя — кандидат у Майстри спорту України, чемпіонка України 2011 року серед дівчат, бронзова призерка Чемпіонатів України 2011 та 2012 років серед кадеток, багаторазова чемпіонка та призерка обласних та Всеукраїнських змагань.
На турнірі в Полтаві вона провела три поєдинки: перший з рахунком 7:6 перемогла у спортсменки з м.Харкова, другий — достроково нокаутом у вихованки Полтавської області, нажаль у третьому поступилася «золотом» спортсменці теж з міста Харкова програвши лише одне очко з рахунком 14:13.
В 2013 році в Румунії буде проходити Чемпіонат Європи серед кадетів та кадеток. Ми сподіваємося, що Вінницька область у складі збірної команди України буде представлена на цих змаганнях декількома спортсменами. Наталя Рой розглядається керівництвом обласної федерації, як одна із претенденток для участі у цих змаганнях. На це є ряд об»єктивних і суб»єктивних причин: стабільність високого результату та не розкритий повністю потенціал спортсменки.
Тож побажаємо нашим вихованкам гарних результатів на майбутніх змаганнях!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Проверка на бота *

Яндекс.Метрика