Обласний семінар для суддів, тренерів та спортсменів з тхеквондо ВТФ у розділі «пумсе»

Обласний семінар з суддівства змагань з тхеквондо ВТФ (розділ «пумсе»).
І. Мета і завдання.
Мета : підготовка суддівського корпусу до роботи по організації та проведенню змагань з тхеквондо ВТФ, ознайомлення спортсменів та тренерів з правилами змагань з пумсе, вивчення основ техніки виконання пумсе.
Завдання :
1) Ознайомлення суддів, тренерів та спортсменів з основами виконання та оцінювання технік пумсе.
2) Сприяння підвищенню кваліфікації суддів області.
3) Сприяння підготовці необхідної кількості кваліфікованих суддів у містах та районах області для обслуговування відбіркових змагань на місцях.
4) Сприяння передачі передового досвіду суддів вищих категорій, з урахуванням аналізу роботи суддів на обласних, Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.
5) Визначення рівня підготовки суддів області та складання іспиту на допуск та отримання акредитації до суддівства обласних змагань з тхеквондо ВТФ (розділ «пумсе») на 2016 рік.
ІІ. Час і місце проведення семінару.
Семінар проводиться 16-17 січня 2016 року , м.Вінниця, вул. Київська, 16/211, СК «Академія тхеквондо». Початок семінару 16 січня о 9.00.
ІІІ. Керівництво проведення семінару.
Загальне керівництво проведення семінару виконує Вінницька обласна федерація тхеквондо ВТФ.
Безпосереднє проведення семінару покладається на голову суддівського корпусу Вінницької обласної федерації тхеквондо ВТФ.
ІV. Програма семінару.
16 січня
9.00 – 9.30 – аналіз роботи суддів на обласних, міжнародних та Всеукраїнських змаганнях.
9.30 – 12.00 – вивчення основ техніки виконання пумсе: тегук 1-8
12.00 – 12.30 – перерва
12.30 – 14.00 – вивчення основ техніки виконання пумсе корьо, кумган, тебек, пьонвон, сипшин.
17 січня
9.00 – 13.00 – вивчення Правил змагань тхеквондо ВТФ з пумсе, нових змін та доповнень до них.
Вивчення необхідної документації для організації та проведення змагань тхеквондо ВТФ з пумсе. Перегляд відеоматеріалів з міжнародних змагань. Відпрацювання дій суддів на практиці зі спортсменами.
13.00 – 14.00 – складання іспиту.
V. Учасники семінару.
До семінару допускаються судді, тренери та спортсмени, які рекомендовані районними чи міськими осередками Федерації та особи, зацікавлені у розвитку та популяризації тхеквондо ВТФ (розділ пумсе). Учасники семінару повинні мати встановлену форму одягу (добок) та взуття у відповідності до Правил змагань з тхеквондо ВТФ.
VІ. Порядок і терміни подачі заявок.
Попередні заявки на участь у семінарі з зазначенням кількісного складу представників подаються в оргкомітет семінару не пізніше ніж за три дні до його початку безпосередньо голові суддівського корпусу Вінницької обласної федерації тхеквондо ВТФ Багнеті Володимиру Анатолійовичу за телефоном :
(097) 691-25-05, або на електронну пошту: vinwtf_org@mail.ru.
Судді, що не пройшли даний семінар та акредитацію, до роботи по обслуговуванню календарних змагань Вінницької обласної федерації тхеквондо ВТФ у розділі «пумсе» 2016 року допущені не будуть.
Вінницька обласна федерація тхеквондо ВТФ.
Положення про семінар можна завантажити тут:
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Проверка на бота *

Яндекс.Метрика